Gösterilen sonuç sayısı: 2

Seçenekler

NoAGE

1.070,00

NoAGE 3’lü Paket

2.140,00

NoAGE ile sadece 5 adımda hücresel düzeyde yaşlanmayı tersine çevirin

Pazartesi

Hücrelerinizi koruyun

İnsan vücudundaki her hücre günde ortalama 10,000 serbest radikalin saldırısına maruz kalmaktadır. Tüm yaşam tarzınızı değiştirseniz ya da çevreden maruz kaldığınız toksinleri, kirleticileri, ağır metalleri ve diğer tehlikeli maddeleri tümüyle ortadan kaldırsanız bile, serbest radikallerden tümüyle (hidrojen peroksit, lipit peroksitleri, tekli oksijen atomları ve süperoksitler…) kaçmanız olanaksızdır. Aşırı miktarda serbest radikal, kalp ve karaciğer hastalıkları ve daha hızlı yaşlanma gibi bazı hastalıklarla yol açtığı bilinmektedir.

​SAF PAZARTESİ

Bileşik (kapsül ve flakon) vücudun oksidatif hasarla savaşmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bileşik şunları içerir:

Koenzim Q10, Resveratrol, Çin Kurt Üzümü (Goji meyveleri), üzüm asması ve kekik meyve özleri ile C, E, selenyum ve çinko vitaminleri.

Salı

Cildin yaşlanmasını azaltın

Glikasyon, şekerlerin bir proteine veya lipit molekülüne yapışmasına neden olan ve hücrelere zarar veren yapışkan kümelenmelerle sonuçlanan biyokimyasal bir süreçtir. Bu süreç, cildin yüzeyinde kırışıklıklar, sarkma ve parlaklık kaybı olarak ortaya çıkar ve cildinizin erken yaşlanması ile sonuçlanır.

YENİLİKÇİ SALI

Bileşik (kapsül ve flakon), bitki özleri, vitaminler, L-karnosin, çinko, alfa-lipoik asit, taurin, krom ve seylon tarçın ağacı kabuğu tozunu içerirken, B6 vitamini normal proteini ve glikojen metabolizmasını korumaya yardımcı olur.

Çarşamba

Vücudunuzu sıfırlayın

Yıllar geçtikçe, insan vücudundaki bazı hücreler doğal olarak ölür ve bazıları büyümeyi ve bölünmeyi durdurur, ancak bazı hücreler yenilenmez. Bu gereksiz hücreler birikir ve erken yaşlanmaya yol açan enflamatuar süreçlere neden olur.

ETKİLİ ÇARŞAMBA

Bileşik (kapsül ve flakon), Çin Ginsengi, deniz iğdesi, boswellia, zerdeçal ve balık yağı gibi bitkisel özler kompleksi içerir. Bu doğal bileşenlerin sağlığınızı koruduğu ve vücudun enflamatuar tepkisini kontrol ettiği bilinmektedir.

Perşembe

Yeni hücre üretimini canlandırın

Telomerler kromozomlarımızın uçlarında bulunan yapılardır, işlevleri hücre bölünmesi sırasında genetik bilgileri korumaktır. Telomer her hücre bölünmesiyle kısalır ve zamanla hücre bölünme yeteneğini kaybeder ve vücut yaşlanmasına yol açar.

DENGELİ PERŞEMBE

Bileşik (kapsül ve flakon), sağlıklı hücre zarı ve bölünme fonksiyonlarını destekleyen fosfor ve D vitamini, asit-baz metabolizmasında hayati öneme sahip çinko ve DNA sentezi ile enerji metabolizmasını koruduğu bilinen Niasin besinini içerir.

Cuma

Bağışıklık sisteminizi güçlendirin

Güçlü bir bağışıklık sistemi, vücudu dış faktörlerden, bakteriler, virüsler, toksinler ve kanser hücreleri gibi zararlı süreçlerden korumada önemli bir rol oynar. Vücudunuz yaşlandıkça, bağışıklık sistemi zayıflar ve sizi hastalıklara daha yatkın hale getirir.

GÜÇLÜ CUMA

Bileşik (kapsül ve Flakon), bağışıklık sisteminin normal işlevini korumaya yardımcı olan bitkisel özler ve C vitamini içerir. Zencefil, Çin ginseng kökü ve mürver meyve özleri, vücudun hastalığa karşı doğal savunmasını artırır.

Kalite Standartları

İsviçre’de geliştirildi

Doğal Lezzet ve Bitkisel

  • GDO’suz
  • Rafine
  • Şekersiz
  • Glutensiz
  • Laktoz İçermez